Witamy na stronie Niepublicznego Przedszkola Kolorowe Kredki

Naszym atutem jest nasza misja, a mianowicie:

„W naszym przedszkolu nie ma tłoku, za to dużo radości, ciepła i uśmiechu. Uczymy miłości do piękna i różnorodności. Przygotowujemy do życia w świecie wielokulturowym i wielojęzycznym. Dbamy o wszechstronne wychowanie estetyczne, jesteśmy po to by pomagać, prowadzić, wspierać, inspirować, wskazywać...”

Przedszkole Kolorowe Kredki

Strona 1 z 12  > >>

W naszym przedszkolu wciąż coś się dzieje: zajęcia, urodziny goście...

Serdecznie zapraszany do Galerii!

Urodziny Zosi                        Urodziny Gabrysi                     Urodziny Dawida

Rytmika:                             Kolorowe Paluszki:                      Art and Music:

Instrumenty                                      Kwiatki                         Handprint Rainbow

Wizyta taty Antosi S.

Zapraszamy do przejrzenia Galerii ze zdjęciami z ostatnich zajęć w naszym przedszkolu.

Konrad z grupy "Kangurki" obchodził 4. urodziny; u "Pszczółek" odbyły się warsztaty wielkanocne oraz zajęcia matematyczne, grupa obchodzilła również Dzień Warszawy.

Warsztaty Wielkanocne

z mamą Leny Sz.               Zajęcia matematyczne u Pszczółek

Dzień Warszawy    Urodziny Konrada T.

W ostatnim czasie w naszym przedszkolu ochodziliśmy Dzień Ziemi oraz Popcorn Day. W związku z Wielkanocą odbył się kiermasz a wszystkie grupy zjadły wspólnie tradycyjne śniadanie.
Spotkaliśmy się również z gośćmi ze schroniska oraz wzięliśmy udział w akcji :Leśna skrzynia skarbów". Odbył się też konkurs recytatorski o tematyce patriotycznej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Schronisko                  Dzień Ziemi                Popcorn Day            Konkurs recytatorski

Kiermasz                Leśna skrzynia skarbów

Śniadanie wielkanocne

Zapraszamy do Galerii do obejrzenia codziennych wydarzeń z życia każdej z grup.

Rybki

Eksperyment plastyczny

"Kolory wiosny"                 "Wiosenne roślinki"

Kangurki

Wydzieranka              Praca plastyczna

"Parasolki"                      "Brzoza"

Pszczółki

Zajęcia                     Zabawa techniczna

z j. angielskiego                      "Żabki"

W ostatnim czasie w naszym przedszkolu wiele się działo. Dzieci wzięły udział w wycieczce do "Papugarni", rozwijały umiejętności kodowania, otrzymały nagrody za ostatnie konkursy, a także powitały wiosnę w języku angielskim.

Zapraszamy do przeglądania poszczególnych Galerii!

Papugarnia:                  Konkursy:                     Kodowanie:                 Dzień Wiosny:

Strona 1 z 12  > >>