O przedszkolu

Kolorowe Kredki to kameralne przedszkole, w którym panuje domowa atmosfera. Dziecko nie będzie tutaj postrzegane jako jedno z wielu, za to będzie miało szansę na niebycie anonimowym ze względu na małą liczebność grup.

Naszym głównym celem jest dbanie o rozwój indywidualnych talentów każdego dziecka oraz wspieranie w dążeniu do samodzielności. W rozwijaniu zdolności pomaga nam szeroki pakiet zajęć dodatkowych dostępnych w naszym przedszkolu bez dodatkowych opłat.

Pracownicy przedszkola to pedagodzy wykwalifikowani, pełni ciepła, oddani swojej pracy, dla których priorytetem jest rozwój, bezpieczeństwo i radość w oczach dziecka.

Nasze przedszkole będzie  mieściło się na ul. Saperów na osiedlu Jachcice.
Jest to bardzo dogodna lokalizacja dla osób dojeżdżających do pracy z dzielnic Smukała, Piaski, Jachcice, Czyżkówko, Osiedla Leśne, gdyż po drodze do pracy macie Państwo szansę przywieść wasze dzieck,o do naszego przedszkola bez niepotrzebnego zbaczania z trasy i stania w korkach (wjazd od ulicy Kamiennej)
Przedszkole otoczone jest terenami leśnymi nadającymi się  doskonały na długie spacery i wycieczki.

Nowoczesny budynek przedszkola będzie  dostosowywany do potrzeb przedszkola zgodnie ze wszystkimi wymogami w celu zapewnienia bezpiecznych warunków pobytu dzieci.

W przedszkolu znajdować się będą  przestronne sale, wyposażone w łazienkę oraz najnowsze pomoce i środki dydaktyczne, do przedszkola przynależeć będzie także zamknięty plac zabaw.