Kadra Pedagogiczna

mgr Małgorzata Sancewicz-Jakubek- Dyrektor i właściciel Przedszkola KOLOROWE KREDKI

Studia magisterskie na kierunku Pedagogika w zakresie kształcenia zintegrowanego i nauczania języka angielskiego, studia licencjackie Filologia angielska, studia podyplomowe: Edukacja przedszkolna, kurs kwalifikacyjny: Organizacja i zarządzanie oświatą. Nauczyciel kontraktowy. Pani Gosia jest założycielem i pomysłodawcą przedszkola "Kolorowe Kredki" o profilu językowo-artystycznym. Pracowała jako wychowawca i nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu i w szkole. Uczestniczyła w różnych formach doskonalenia zawodowego:

• - "Zabawy z chustą animacyjną Klanzy" (2013 r.)
  • - "Muzyka etniczna w zabawach dla dzieci" (2013 r.)
  • - "Projektowanie ewaluacji wewnętrznej i wykorzystanie jej wyników do jakościowego rozwoju szkoły" (2015 r.)
  • - "BHP dla pracowników i osób kierujących pracownikami" (2014 r.)

mgr Aleksandra Rębacz- wychowawca grupy starszej, nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel religii

Studia magisterskie na kierunku katechetyczno-pastoralnym, studia podyplomowe w zakresie Edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopadagogiki. Nauczyciel kontraktowy. Pani Ola pracowała jako nauczyciel w przedszkolu. Swoje umiejętności rozwija poprzez udział w różnych formach doskonalenia zawodowego:

• - Warsztaty metodyczne "Od wiosny do zimy razem się bawimy" (2015 r.)
  • - Warsztaty "Edukacja muzyczna małego dziecka" (2014 r.)
  •  - Szkolenie pt. "Indywidualizacja w edukacji przedszkolnej jako sposób stymulowania potencjału i możliwości dziecka. Wybrane aspekty psychologii twórczości i zdolności " (2014 r.)
  • - Kurs dla kierowników wycieczek (2011 r.)
  • - udział w konferencji  "Strachy i lęki dziecięce- sposoby zapobiegania" (2015 r.)
  • - udział w konferencji pt. "Jak zwiększyc poczucie własnej wartości u dziecka w wieku przedszkolnym?" (2015 r.)
  • - "Aktywne formy wychowania muzycznego - Muzyczne podróże Zebrusia"
  • - "Jak przygotowac dziecko do pisania używając nietypowych metod"
  • - "Rytm, taniec, muzyka w przedszkolu" (2016 r.)
  • - "Podstawy gospodarki leśnej" (2016 r.)
  • - "Edukacja małego dziecka" (2016 r.)

mgr Paulina Dorawa- lektor języka angielskiego, nauczyciel wspomagający

Studia licencjackie o specjalności filologia angielska, studia magisterskie o specjaności filologia angielska, kurs kwalifikacyjny pedagogiczno-metodyczny.

Kursy i szkolenia, w których doskonali się pani Paulina:

- "Kurs dla kandydatów na wychowawców placówek wypoczynku i młodzieży" (2014 r.)

- "Praktyki tłumaczeniowe mLingua" (2013 r.)

- "Techniki terapii behawioralnej w pracy dydaktyczno-wychowawczej: jak skutecznie stosowac nagrody, pochwały

i systematyczną uwagę" (2015 r.)

- "Prawo dla nauczycieli" (2015r.)

- "Język obcy w przedszkolu" (2016 r.)

- "Rytm, taniec, muzyka w przedszkolu" (2016 r.)

- warsztaty metodyczne "Od kropki do sukcesu- czyli o rozwijaniu aktywności plastycznej małych dzieci" (2016 r.)