O przedszkolu

Kolorowe Kredki to kameralne przedszkole, w którym panuje domowa atmosfera. Dziecko nie będzie tutaj postrzegane jako jedno z wielu, za to będzie miało szansę na niebycie anonimowym ze względu na małą ilość grup.

Naszym głównym celem jest dbanie o rozwój indywidualnych talentów każdego dziecka oraz wspieranie w dążeniu do samodzielności. W rozwijaniu zdolności pomaga nam szeroki pakiet zajęć dodatkowych dostępnych w naszym przedszkolu bez dodatkowych opłat.

Pracownicy przedszkola to pedagodzy wykwalifikowani, pełni ciepła, oddani swojej pracy, dla których priorytetem jest rozwój, bezpieczeństwo i radość w oczach dziecka.

Nasze przedszkole mieści się na ul. Pszczelnej na osiedlu Miedzyń.
Jest to bardzo dogodna lokalizacja dla osób dojeżdżających do pracy z dzielnic Osowa Góra, Czyżkówko, Miedzyń, Łochowo, Łochowice, gdyż po drodze do pracy macie Państwo szansę przywieść wasze dziecko do naszego przedszkola bez niepotrzebnego zbaczania z trasy i stania w korkach (wjazd od ul. Nakielskiej).
Naprzeciwko przedszkola mieści się przepiękny park doskonały na długie spacery i wycieczki.

Nowoczesny budynek przedszkola jest dostosowywany do potrzeb przedszkola zgodnie ze wszystkimi wymogami w celu zapewnienia bezpiecznych warunków pobytu dzieci.
W przedszkolu znajdują się przestronne sale, wyposażone w łazienkę oraz najnowsze pomoce i środki dydaktyczne, do przedszkola przynależy także zamknięty plac zabaw.