Strona 1 z 70  > >>

Wszystkie nasze dzieci, odwiedził w przedszkolu, w nocy, wyjątkowy gość, a mianowicie, Święty Mikołaj! Każdy przedszkolak znalazł w swojej świątecznej skarpecie....coś słodkiego :)))) Następnie odbyło się wspólne ubieranie choinki, oraz liczne zabawy Mikołajkowe!

Na kolejnych wasztatach plastycznych dzieci wykonały:

- pieczątki z naturalnych surowców

- ilustracje do słuchanej muzyki

Sto lat, sto lat niech zyje nam...a kto...? Aleks B z Delfinków!Wszystkiego najlepszego!

Do naszego przedszkola przybył wyjątkowy gość, który wywołał niejeden uśmiech na twarzach naszych dzieci, a minowicie, Pani Sue przyniosła swojego przyjaciela, fretkę. Przy okazji TOmek z grupy Delfinków miał okazję przeczytać wszystkim dzieciom opowiadanie o fretce. Dziekujemy :)

Z okazji Dnia Nauki, zaprosiliśmy do naszego przedszkola Panie, które prowadzą warsztaty badawcze "Nauka jest fajna". Dzieci miały okazję zobaczyć mikroświat, za pomocą specjalistycznego sprzęty, mikroskopów.

Strona 1 z 70  > >>